W różowym to 22-letnia Olga. Myśląca, że jest szczęśliwa.

Drugie zdjęcie to 30-letnia Olga. Wie co to jest szczęście.

Witaj! Nazywam się Olga B. Pietrzak i jestem dyplomowanym Trenerem Mentalnym, Life Coach’em i Terapeutą z międzynarodowym doświadczeniem.

Moją misją życiową jest pomoc Kobietom, aby zamieniły swoją samotność, niezrozumienie i zwątpienie w życie na spokój, miłość i wiarę w siebie. 

Nam Kobietom, tak często brakuje wiary w siebie. Nam Kobietom, tak często brakuje zaufania do siebie. Tak często nie doceniany siebie… Tak często nie kochamy siebie… Tak rzadko kiedy zauważamy w nas naszą moc istnienia. Moc, która gości w naszym sercu, umyśle i ciele. Tak często nie ufamy swojej intuicji i nie podążamy swoją ścieżką mocy, traktując to jako coś dziwnego, nienormalnego i niemoralnego. 

Sama byłam kobietą, której brakowało wiary w siebie. Sama często pytałam się siebie: “Co ja TU robię?”. Sama często nie byłam pewna swoich decyzji. Sama często zaniedbywałam siebie i zapominałam o sobie. Sama często wybierałam coś zwykłego zamiast sięgnąć po coś zupełnie wyjątkowego.

Przeżyłam trzy poważne kryzysy: zdrowotny – otarłam się o śmierć, prywatny – rozwód oraz zawodowy – wypalenie. Każdy kryzys, nauczył mnie czegoś bardzo ważnego. Każdy z tych kryzysów utwierdził mnie w przekonaniu, że jeśli żyć, to tylko tak, aby czerpać z życia pełnymi garściami. Jeśli żyć, to tylko tak, aby być z samej siebie dumną i gratulować sobie podjętych decyzji.

Jaka jest droga do takiego spełnionego życia? Czasami bywa wyboista. Jednak mimo to jest szalenie fascynująca.

I właśnie dlatego to ja wspieram takie kobiety jak Ty. Takie Kobiety, które przechodzą kryzys związkowy lub osobisty i potrzebują prawdziwego wsparcia. Chcę wspierać Ciebie w trakcie tych życiowych zmian, zakrętów i wybojów podając Ci pomocną rękę abyś mogła poprawić koronę i iść dumnie dalej. Bo tam na końcu czeka na Ciebie Twoje wymarzone, piękne i pełne pasji życie.

Zachęcam Ciebie abyś zaczęła żyć w zgodzie ze sobą i swoją mocą!

Moje wartości życiowe to: Miłość, Odwaga, Mądrość, Lojalność, Wolność.
 

“Wolność Mentalna” – to moje hasło. Skąd się wzięło? A właśnie stąd, że po zgłębieniu samej siebie dokładnie wiem, dlaczego spotkało mnie to wszystko: samotność, niezrozumienie i zwątpienie…

~Z serdecznościami, Olga Barbara Pietrzak

Zapisz się już dziś na bezpłatną pierwszą rozmowę aby porozmawiać o tym jak mogę Ci pomóc.