Odkryj swoją naturalną moc i magię!

Nie mam co do tego wątpliwości, że każda z nas, ma w sobie swoją unikatową oraz naturalną moc i magię. Dlaczego tak uważam? Dlatego, że JESTEŚ na tym świecie. I to jest wystarczający powód do tego, aby twierdzić, że masz w sobie swoją naturalną moc i magię. Cudem jest przecież to, że z dwóch komórek – żeńskiej i męskiej – powstaje niewinne, delikatne i cudowne dziecko a następnie dorosły człowiek. Tak, być może o tym zapomniałaś, że Ty też byłaś tym cudownym i maleńki dzieckiem, które przez ok. 9 miesięcy rozwijało się w łonie matki a następnie przyszło na świat i nauczyło się podstawowych a zarazem skomplikowanych jak na tamten czas  czynności takich jak: jedzenie, chodzenie, mówienie i inne. 

Wielu z nas zapomina o tym, że w każdym z nas, bez względu na wiek, czas, miejsce, wygląd, finanse i inne, stale i nieustająco znajduje się ten maleńki cud. Ten mały cud, czyli mała ja, mała Ty, małe one i mali oni… A wraz z tym cudem na świat przyszła Twoja naturalna moc i magia. Bo skoro jesteś na tym świecie, to z całą pewnością masz jakąś misję do spełnienia i Twoja w tym rola aby odnaleźć odpowiednią drogę, która zaprowadzi Ciebie, do Twojej misji a tym samym do Twojej naturalnej mocy i magii. Bo dzięki poznaniu swojej wewnętrznej misji, odkryjesz czym jest  dla Ciebie Twoja naturalna moc i magia. Dlaczego tak często piszę o tej naturalnej mocy i magii? Bo ta naturalna moc i magia są Twoim naturalnym amuletem i talizmanem. One będą Ci pomagać i chronić Ciebie w trudnych chwilach Twojego życia oraz nakręcać do działania w chwilach przepełnionych entuzjazmem oraz pomyślnością. 

Skoro wiemy, że jesteś cudownym dzieckiem – a jesteś skoro się urodziłaś – to również na ten świat przyszłaś z czymś wyjątkowym i unikatowym. I to właśnie nazywam naturalną mocą i magią. Co to właściwie jest ta naturalna moc i magia? Jedni będą mieć na myśli jakąś naturalną energię do życia. Inni będą mieć na myśli talenty a jeszcze inni pomyślą o darach i innych umiejętnościach. A kolejni o specjalnych cechach charakteru. Dla mnie ważne jest to, abyś to Ty potrafiła nazwać konkretnie co jest Twoją naturalną mocą i magią. A oprócz tego miała to cały czas w swojej świadomości, posiadała do nich dostęp oraz dowiedziała się jak swoją naturalną moc i magię pozytywnie wykorzystywać.

Są trzy kategorie osób: pierwsze to są osoby, które twierdzą, że nigdy nie odkryły swojej naturalnej mocy i magii i jej nie posiadają i / bądź nie wiedzą jak rozpocząć ich poszukiwania; druga grupa ludzi to osoby, które czuły i miały ze swoją naturalną mocą i magią kontakt ale jakiś kryzys: zawodowy, zdrowotny czy prywatny spowodował, że zwątpiły w siebie i w swoją naturalną moc i magię oraz potrzebują powrócić do stanu sprzed kryzysu; a trzecia grupa osób to te, które znają swoją naturalną moc i magię i są cały czas w kontakcie ze sobą. 

A Ty do której grupy należysz? Czy odkryłaś już swoją naturalną moc i magię? Czy wiesz czym one są dla Ciebie?

Jeśli nie wiesz jak odnaleźć bądź odzyskać swoją naturalną moc i magię to zapraszam Ciebie do głębokiego i fascynującego programu poznania i odkrycia siebie. Napisz do mnie już dziś na adres: trener@olgapietrzak.pl a ja z przyjemnością pomogę Tobie odnaleźć odpowiedzi na Twoje najtrudniejsze pytania dotyczące Ciebie i Twojej naturalnej mocy i magii! 

Dodaj komentarz